O NÁS

Tomáš "Papouch" KUNZ

kapelník, akustická kytara, zpěv

Proč „Papouch“? Inu – koukněte se na něj někdy z profilu…

Je kapelník, ale nikdo to na něm nepozná, chodí na ryby, dokáže o nich vzrušeně a dlouho povídat, sbírá houby, a to i takové,

do kterých by ostatní – méně zkušení – houbaři s chutí kopli, dokáže snad všechno vyrobit a opravit a staví létající modely letadel.

Lada KUNZOVÁ

klávesy, zpěv

Z Kvinty je nejmladší, čímž vylepšuje věkový průměr. Hraje dobře, na zkoušky chodí připravená, upravená, se svými vlastními nápady. Lada dlouho odolávala, leč nakonec, po 5 letech podlehla okolnostem a konečně zpívá. Autem jezdí rychle a bezpečně a nezkazí žádnou srandu. Všichni jsou s ní velice spokojeni a určitě to vydrží i nadále (říkal Tomáš). 

Martin "Adams" PROKOP

basová kytara, zpěv

Nejnovější přírůstek kapely, který, pro změnu posunul průměrné hodnoty Kvinty jak věkové, tak váhové, výš. Jeho výběr do folkové kapely byl celkem jasný s ohledem na dlouhodobé účinkování

v kapelách metalových… Původně hrál na buben, ale nyní místo původního nástroje přesedlal na basovou kytaru a také zpívá. 

Iva "Pralinka" BOUŠOVÁ

zpěv, perkuse

Pralinka – samozřejmě rumová. Přestože malá vzrůstem, velká hlasem. Ovládá komunikaci s úřady včetně Osy, umí vést účetnictví, domlouvat koncerty, má příbuzenský vztah k litvínovskému Docela velkému divadlu – zkrátka oplývá vlastnostmi důležitými pro fungování každé kapely složené z „nemožných“ muzikantů.

Přejít nahoru